Yardım

Sitemize giriş yapan değerli misafirler öncelikle Sinemangoo.org ailesi olarak sizleri aramızda görmekten çok mutluyuz. Öncelikle sitemizde bulunan katagorileri ve sitemizde karşılaşacağınız etkinlikleri sizlere tanıtmak istiyoruz.
Katagoriler :   
Sitemizde ki filmlerin hangi tür film olduğunu gösteren katagoriler bulunmaktadır. Sitemizdeki katagoriler bölümü ise sitenin sağında gördüğünüz bir kaç örnek vermek gerekirse; Aksiyon, Macera, Hint Filmleri, Dram, Korku gibi daha bir çok katagori ile karşılaşacaksınız. Arzu ettiğiniz film türüne tıklayarak istediğiniz katagoride bulunan filmlerin listesini önünüze getirmiş olursunuz. Ayrıca daha bir çok yeni katagoride gün geçtikçe Sinemangoo.org ailesi tarafından saptanarak açılacaktır. Hd Film izlemenin adresi olarak en iyi filmleri yüklemeye devam edeceğiz.

Oyuncular : 
İzlediğiniz Film sayfasının alt kısımlarında filmin oyuncularının profilleri mevcuttur. Bu profiller ile bu oyuncuların bilgileri ve daha önce oynamış oldukları filmlerede ayrıca ulaşabilirsiniz. Sitenin ana sayfasının alt kısımlarında da oyuncu profillerinin olduğu bir bölüme ulaşabilirsiniz.

Haberler :
Sitemizde film ve oyuncu bilgileri ve paylaşımlarının yanı sıra çeşitli haber paylaşımları ve bilgilendirme haberleriylede karşılaşacaksınız.


ÖNEMLİ NOT: Sitemizin bir takım harcamaları olmakla birlikte sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için siz değerli izleyicilerimizden Vip Premium Üyelik almanızı rica ediyoruz. Senelik 20 TL olan bu premiumu alarak hem bizim site içindeki harcamalarımıza katkıda bulunacaksınız hemde yakında Vip Premiuma getireceğimiz yeniliklerden faydalanacaksınız.

Premium İçin İBAN Numarası : TR49 0011 1000 0000 0043 1930 47   ( ENPARA/FİNANSBANK )
Alıcı Ünvanı : Tamer AKTAŞ
Skype Adresi : tameraktas34

NOT: Gerekli ücret hesap numarasına ödendikten sonra skype adresinden bizi ekleyiniz. Ayrıca ödeme kısmına İsim, Soy İsim ve sitedeki Nickinizi belirtiniz.